„Dziecko – zagrożenie czy błogosławieństwo? O zdrowiu i chorobie dziecka nienarodzonego” to temat pierwszego spotkania z cyklu „Środy na Dębnikach – Kobieta w Kryzysie”, który organizowany jest w Krakowie przez grupę Kananejka.

.

9 stycznia 2019 r. Monika Buczek z hospicjum perinatalnego przy Hospicjum dla Dzieci im. ks. J. Tischnera w Krakowie przedstawi formy pomocy dla kobiet, które otrzymały niepomyślną diagnozę prenatalną oraz alternatywne możliwości postępowania w sytuacjach, w których prawo dopuszcza aborcję. Opowie także jak przebiegają ciąże z powikłaniami oraz na jakie wsparcie może liczyć rodzina w której pojawiła się trudna ciąża. Po prelekcji będzie czas na pytania i krótką dyskusję.

Spotkania odbędzie się bezpośrednio po Mszy św. o godzinie 18 w Kościele św. Stanisława Kostki w Krakowie – Dębnikach (ul. Konfederacka 6). Kazanie nawiązujące do tematu wygłosi ks. Zygmunt Kostka SDB.

Szczegóły: http://kananejka.pl/spotkania/ oraz na Facebooku: https://web.facebook.com/Kananejka.

Będzie to pierwsze spotkanie z cyklu Środy na Dębnikach – Kobieta w Kryzysie, które organizowane jest przez grupę Kananejka (http://kananejka.pl/grupa-kananejka/) w każdą drugą środę miesiąca.